Nowoczesne meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Na niewielkich tarasach czy balkonach najlepiej sprawdzi się stolik kawowy na taras oraz wygodne krzesła lub fotele. Na co zwracać szczególną uwagę podczas wyboru mebli ogrodowych? Czy meble wykonane z tych konkretnych materiałów będą cieszyć nasze oczy przez długi czas?

Wygodne fotele i stolik kawowy na taras

Funkcjonalnie zaaranżowany taras to miejsce, gdzie możemy odpoczywać, relaksować się, podejmować gości czy nawet pracować – konieczne są jedynie odpowiednie meble dopasowane do naszych potrzeb. Szukając kompletu o kompaktowych rozmiarach powinniśmy postawić na zestawy kawowe – wygodne fotele oraz stolik kawowy na taras to strzał w dziesiątkę i prosty sposób na piękną aranżację przestrzeni. Decydując się na komplet technorattanowy stawiamy na wysoką jakość – meble takie nie odkształcają się, nie są podatne na zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci. Atutem jest ich wygląd: projektanci stawiają na nowoczesny design, a meble są idealnym odwzorowaniem najnowszych trendów. Decydując się na stolik kawowy na taras z fotelami warto zwrócić uwagę na meble ogrodowe z ekspozycji – to szansa na zakup pełnowartościowego produktu w znacznie niższej cenie. 

Stolik kawowy na taras – jak konstruowane są meble technorattanowe?

Meble technorattanowe konstruowane są w taki sposób, aby ich codzienne użytkowanie nie sprawiało problemów. Lekkie, aluminiowe stelaże malowane są proszkowo – dzięki tej technologii konstrukcja nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wilgoci, korozję. Okrycie mebla tworzy się z syntetycznej plecionki, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. Zaletą mebli technorattanowych jest fakt, że meble dostępne są w szerokim spektrum kolorów, co pozwoli na dopasowanie kompletu odpowiadającego naszym potrzebom.