Jak wykreować niebanalne wnętrze, które zachwycać będzie przez szereg lat? Z pewnością warto wykorzystać jeden z najciekawszych trendów ostatnich lat – styl loftowy. Industrialna aranżacja wnętrza wpłynie na estetykę, ale też jakość życia. W aranżacji pomogą meble loftowe, jak również odpowiednie przeszklenia okien czy konkretne kolory.

Meble loftowe – prosty sposób na niebanalne wnętrza!

Styl loftowy inspirowany jest pofabrycznymi halami – hale takie były przestronne, pełne naturalnego światła. Chcąc stworzyć pomieszczenie w stylu industrialnym, przede wszystkim warto pamiętać, że styl ten cechuje prostota, funkcjonalność i zastosowanie trwałych materiałów. Pomieszczenia są jasne – jest to zasługa zastosowania wysokich przeszkleń, nierzadko ze szprosami. We wnętrzach loftowych króluję trwałe materiały: metal, kamień, lite drewno, szkło hartowane, cegła. Warto dodać, że próżno szukać we wnętrzach loftowych klasycznych dekoracji – ich rolę przejmują meble loftowe, tworzone z najwyższa precyzja i zgodnie z najnowszymi trendami. Szeroki wybór mebli pozwoli na zaaranżowanie w stylistyce industrialnej każdego pomieszczenia: salonu, kuchni, jadalni, łazienki, biura.

Jakie meble loftowe wybrać?

Eleganckie i trwałe meble loftowe proponuje marka Notodo. Meble loftowe Notodo odznaczają się ponadczasową elegancją oraz wysoką odpornością na uszkodzenia. Meble te dedykowane są do wszystkich pomieszczeń w domu, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie spójnej aranżacji wnętrz. Meble loftowe Notodo tworzone są z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu będą zachwycać każdego dnia. W sklepie producenta znaleźć można przede wszystkim eleganckie stoliki kawowe, odpowiednie do salonów, stoliki nocne, które zmienią odbiór sypialni. Nie brak tu też mebli dedykowanych do kuchni i jadalni – nowoczesne hokery zagwarantują wygodę.

 

https://www.gama-sklep.com.pl/a/532-szafa-w-sypialni-inspiracje https://fx-bratislava.com https://3az.pl