Depilacja laserowa to proces, który umożliwia pozbycie się odrastających włosów na dobre. Oznacza to ,,święty spokój” z goleniem danej partii ciała na zawsze! Żadna inna metoda depilacji nie posiada permanentnych efektów co bardzo wyróżnia depilacje laserową. Dodatkowo inne, klasyczne metody posiadają wiele skutków ubocznych takich jak podrażnienia, zaczerwieniona skóra czy pieczenie. Te przykre sytuacje powtarzają się w kółko, gdyż wiele kobiet goli się nawet codziennie. Z depilacją laserową można będzie zapomnieć o tym na dobre!

Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach to bardzo powszechne miejsce na przeprowadzanie serii zabiegów. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość osób goli swoje pachy, dlatego ich depilacja laserowa stała się tak popularna. Owłosienie na tym miejscu nie jest tylko nieestetyczne, ale także potęguje przykry zapach zwłaszcza w ciepłe dni. Dodatkowym atutem jest korzystna cena depilacji laserowej pach – to miejsce o dość małej powierzchni w porównaniu z na przykład rękami czy nogami, dlatego jest nisko w stawce cennika. Najczęściej płaci się od 200 do 300 złotych za pojedynczy zabieg, jednak zależne jest to od renomy salonu czy też wielkości miasta. Bardziej opłaca się kupić całą serie zabiegów, gdyż z reguły salony oferują na to pokaźne zniżki.

Depilacja laserowa pach przebiega jak każda inna. Laser nakierowany jest na powierzchnię pach przez kilka do kilkunastu minut. Energia w postaci wiązki świetlnej przekształcana jest w energie cieplną nagrzewając barwnik skóry – melaninę. Ciepło powoduje uszkodzenie cebulek włosowych cyklicznie produkujących nowe włosy. W momencie destrukcji cebulki włosa nie jest ona w stanie produkować włosów co daje permanentny efekt procesu, gdyż cebulka nie ma możliwości do regeneracji. 

Sprawdź: Depilacja laserowa pach – Depilacja.pl

Podsumowanie

Depilacja.pl to salon, w którym można uzyskać wysoki poziom świadczonych usług i korzystne ceny. Wszystkie sprzęty używane w tej sieci są z najwyższej półki, dlatego warto właśnie tam przeprowadzić serie swoich zabiegów depilacyjnych.