Wśród licznych propozycji na niebanalną aranżację wnętrz, szafy na zamówienie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Nowoczesne szafy na zamówienie tworzone są z wysokiej jakości materiałów i są idealnie dopasowane do potrzeb danego klienta. Jak tworzone są szafy na zamówienie?

 

Praktyczne i zaprojektowane z dbałością szafy na zamówienie

Chcąc zaaranżować mieszkanie czy dom w sposób elegancki, nie możemy zapominać o tym, że przestrzeń ta powinna być również uporządkowana. Dzięki odpowiedniej ilości przestrzeni do przechowywania przestrzeń mieszkania będzie przyjemniejsza dla oka. Szafy na zamówienie to propozycja, której warto przyjrzeć się z bliska – przekonują pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej. Nowoczesne szafy na zamówienie pomogą w lepszym zarządzaniu przestrzenią, sprawią, że każdy przedmiot znajdzie swoje miejsce. Szafy takie pozwolą na wykorzystanie problematycznych wnęk i ich zabudowę aż po sufit, co pozwoli na uzyskanie jeszcze więcej miejsca do przechowywania.

 

Szafy na zamówienie – mebel skrojony „na miarę”!

Szafy na zamówienie są produktami tworzonymi na indywidualne zamówienie, dla konkretnych wnętrz, pod dany wymiar. Oznacza to, że pierwszym etapem pracy jest dokładne wymierzenie miejsca, gdzie szafa ma stanąć, kolejno projektant wraz z zamawiającym ustalają, co jest ważne dla klienta i jakie elementy powinny znaleźć się we wnętrzu szafy. To klient decyduje o materiałach – do wyboru ma przede wszystkim lite drewno, płyty meblowe laminowane oraz lakierowane, płyty MDF. Klient określa także, jak ma wyglądać wnętrze szafy – określa ilość półek, szafek, szuflad, decyduje, czy w szafie ma znaleźć się miejsce na drążek do wieszania ubrań. Może też zadecydować o zintegrowanym oświetleniu! Drzwi szafy mogą być ozdobione dekoracyjnymi panelami, fornirem, lustrami.

 

 

webwizard.com zobacz wiecje zobacz wiecej