Podtynkowa armatura Deante z roku na rok zdobywa coraz większą popularność, dlatego też nie można przejść obok niej obojętnie. W każdej łazience można znaleźć wiele elementów, które mają olbrzymi wpływ na komfort użytkowania i estetykę danego wnętrza. Bardzo ważną rolę odgrywa oczywiście bateria, dlatego też warto poświęcić nieco czasu, aby wybrać odpowiedni model.

Jakie baterie wybrać?

Podtynkowa armatura Deante idealnie sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych. Designerskie baterie podtynkowe spotkać można nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w hotelach i wielu innych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Baterie cenione są nie tylko za oryginalny design, ale również za kwestie związane bezpośrednio z funkcjonalnością.

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się baterie, które są tylko częściowo ukryte w ścianie. Olbrzymim atutem tego rozwiązania jest to, że bardzo łatwo utrzymać łazienkę w idealnej czystości.

Szeroka i różnorodna oferta

Polska firma Deante oferuje nie tylko podtynkowe baterie natryskowe, ale również baterie wannowe i umywalkowe. Podtynkowe baterie coraz częściej zastępują klasyczne natryskowe baterie na drążku. Co prawda sam drążek jest bardzo łatwy w montażu, ale pojawiają się problemy z utrzymaniem go w idealnej czystości.

Nowy zestaw armatury podtynkowej najlepiej rozważyć już przy planowaniu i projektowaniu nowej łazienki. Baterie można zamontować także przy większym remoncie łazienki. Dobrym pomysłem jest również, aby zaplanować dostęp awaryjny, który przyda się przy usterce.

Jakie zalety?

Baterie podtynkowe mają bardzo wiele zalet, dlatego też tak wielu użytkowników decyduje się na ich zakup. Oryginalne baterie Deante są bardzo wytrzymałe, dlatego też rzadko kiedy zachodzi potrzeba skuwania ścian. Olbrzymim atutem baterii podtynkowych jest oczywiście ich funkcjonalność. Idealnie sprawdzą się one przede wszystkim w niewielkich łazienkach, gdzie każdy wolny centymetr odgrywa kluczową rolę.

Na szczególną uwagę zasługuje również charakterystyczny montaż w ścianie, dzięki czemu cała instalacja nie jest tak bardzo narażona na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Na trwałość materiału duży wpływ ma to, że instalacja nie jest narażona na bezpośredni kontakt z wodą i wilgocią.

Podtynkowa armatura Deante jest elegancka i minimalistyczna, dlatego też bez problemu dostosujemy ją do każdej łazienki. Jeszcze kilka lat temu dużą wadą była bardzo wysoka cena. W dzisiejszych czasach sytuacja wygląda nieco inaczej, dzięki czemu każdy może postawić na podtynkową armaturę.

Więcej informacji znajdziesz na stronie armatura deante.