Choć w zasadzie dopiero zaczyna się wiosna, to branża modowa już przygotowuje się na lato, a skoro mowa o najgorętszym okresie w roku, to na wybiegach nie może zabraknąć stylizacji plażowych. Zatem jakie kostiumy kąpielowe, narzutki i nakrycia głowy będą na topie podczas tegorocznych, wakacyjnych wojaży?

Natura

Nadchodzące lato bezapelacyjnie będzie należało do swego rodzaju prostoty i autentyczności. Koniec z usztywnianymi, niewygodnymi miseczkami biustonoszy i z neonowymi, krzykliwymi kolorami. W tym roku na plażach będą królować kolory ziemi, proste kroje, sznurki, a nawet hafty. Tego lata zobaczymy także prawdziwy ukłon ze strony branży modowej ku filozofii body positive. Te same, nawet dość kuse kostiumy kąpielowe, mają być dostępne zarówno w najmniejszych jak i największych rozmiarach. Przecież każde ciało jest piękne i zasługuje na promienie słońca.

Pantera

Printy zwierzęce są zawsze dość ryzykowną inwestycją. Wszakże w ostatnich latach już nieraz centki błyskawicznie kolonizowały kobiece szafy, by w następnym sezonie jeszcze prędzej je opuszczać. Tego lata jednak panterka nie będzie miała nic wspólnego z dawną, przyznajmy szczerze, dość kiczowatą wersją, wzbogaconą o cekiny, czy inne błyszczące elementy. Już wkrótce na plażach znowu będą królować centki, jednak tym razem w połączeniu z minimalistycznymi krojami, co da o wiele bardziej subtelny efekt.

Boho

W tym roku w modzie plażowej dostrzeżemy inspiracje zaczerpnięte od artystycznej cyganerii, głównie za sprawą ciepłych barw, jakie będą miały kostiumy kąpielowe, ale także dzięki haftowanym narzutkom. Przewiewne nakrycie typu kimono to absolutny must have nadchodzącego lata. Koronkowa, oversizowa narzutka, nie tylko będzie chronić skórę przed promieniami słońca, ale także doskonale uzupełni plażowy look. Idąc za ciosem, warto także zadbać o modne nakrycie głowy – minimalistyczny, słomkowy kapelusz lub kolorową bandamkę.

Nadchodzące lato przyniesie modową rewolucję. Koniec z ukrywaniem pewnych mankamentów sylwetki, koniec kamuflowania się za pomocą optycznych trików! W tym roku na plażach będzie królowała naturalność i minimalistyczne, a przede wszystkim wygodne kostiumy kąpielowe. Jeśli zatem chcesz wyglądać w tym roku modnie, a masz w szafie wyłącznie neonowe bikini lub biustonosze typu push up, to już pora wybrać się na zakupy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostium kąpielowy.

zhouse.pl zobacz wiecje ysoutherlanc.com