Stworzenie przydomowej strefy relaksu nie jest trudne – przekonują architekci i producenci mebli. Szukając idealnych elementów wyposażenia warto zwrócić uwagę na meble ogrodowe z technorattanu – są nie tylko lekkie i trwałe, ale też zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Na co zwracać uwagę podczas wyboru i kupna? 

Meble ogrodowe z technorattanu – wybierz najlepszy komplet!

Jakie meble ogrodowe z technorattanu zaproponują nam dzisiaj topowi producenci? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, jak rozbudowane są dane kolekcje. Bez trudu znajdziemy w nich sofy narożne, wygodne, fotele, krzesła, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe. Współcześnie projektanci proponują nam zarówno nowoczesne wzornictwo, jak i klasyczne komplety – każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Meble technorattan doskonale sprawdzają się w różnych przestrzeniach: w ogrodach, na tarasach, na werandach, na balkonach. Konstrukcja mebli technorattanowych opiera się na lekkich, aluminiowych stelażach – ten rodzaj stelaża nie odkształca się, nie jest podatny na pojawianie się korozji. Okrycie mebla tworzy plecionka imitująca naturalny rattan – plecionka ma nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie wilgoci czy brudu. 

Jak zaaranżować przydomowy taras?

Meble ogrodowe z technorattanu to najlepszy sposób na to, aby z pomysłem zaprojektować strefę wypoczynkową przy domu. Dysponując niewielkim tarasem wybierzmy komplet kawowy, składający się z dwóch lub trzech wygodnych foteli i stolika kawowego. Duże tarasy zaaranżujemy przy pomocy sofy narożnej oraz wygodnych foteli oraz ławy kawowej. Dobrym pomysłem może być również wykorzystanie leżanek ogrodowych – pozwolą one nam na wygodny odpoczynek w promieniach słońca.