Systemy telematyczne posiadają różnorodne możliwości pomocy przedsiębiorcom w dbaniu o jakość, ekonomie i bezpieczeństwo prowadzenia firmy. Dbkfleetmanagement to system telematyczny posiadający ogrom różnorodnych atutów, które stworzyła Grupa DBK. GPS dla pojazdów ciężarowych to jedna z najlepszych dodatków funkcjonalnych, która zapewnia odpowiednie kontrolowanie i bezpieczeństwo wszystkich swoich pojazdów.

 

GPS dla pojazdów ciężarowych a inteligentny system telematyczny

 

Grupa DBK stworzyła GPS dla pojazdów ciężarowych, który bardzo dobrze odnajduje się w każdym terenie. Niezależnie od miejsca, w którym znajduje się dany pojazd system telematyczny od DBK zawsze będzie znał jego położenie. Wszystko wyświetla się na intuicyjnym ekranie przedsiębiorcy, który pobrał aplikację na swój smartfon czy tablet – to wszystko! Montowanie systemu telematycznego odbywa się w komputerze pokładowym dlatego monitoring GPS nie będzie mógł zostać wymontowany przez osoby, które chciałyby nielegalnie ukraść pojazd ciężarowy.

 

Monitoring GPS bardzo dobrze współpracuje z drugim oprogramowaniem systemu telematycznego. Dzięki monitoringowi GPS program bardzo sprawnie przelicza spalanie paliwa przez ciężarówkę dzięki czemu przedsiębiorca może być poinformowany czy kierowca jeździ zgodnie z narzuconym planem i nie przekracza ram dozwolonej prędkości. Dzięki temu przedsiębiorca może nagrodzić oszczędnych pracowników jednocześnie doprowadzając do porządku tych agresywniejszych i bardziej rozrzutnych.

 

Monitoring GPS – i żadna kradzież nie jest straszna!

 

Monitoring GPS potrafi uratować pojazd przed kradzieżą! Nie raz już darzyła się sytuacja, w której kierowca poszedł do toalety bądź chciał zapłacić za zatankowane paliwo, a pojazd został skradziony. Niestety w takiej sytuacji bez monitoringu GPS niezwykle ciężko namierzyć ciężarówkę. W przypadku zainstalowanego modułu wystarczy szybko zgłosić kradzież odpowiednim służbom, którzy powinni zareagować i złapać sprawcę odzyskując skradziony pojazd.

zobacz o.pl awiepiszczy.com.pl